SZERVÍZTECHNIKUS

22 éve működő cégünk komplex hegesztéstechnikai szakmai megoldásokat ad partnerei részére, annak érdekében, hogy a termelés hatékonyságát, termékük minőségét javítsuk. Ehhez biztosítunk stabilan működő felhasználóbarát gépeket, előkészítési, hegesztési és utómunkálati feladatokra. Gyorsszervízzel a lehető legrövidebb időn belül megjavítjuk hibás gépeit. Segítséget és megoldást kínálunk, hogy eszközei mindig kifogástalanul és gazdaságosan üzemeljenek.

Főbb feladatok, munkák

Bővítjük csapatunkat egy olyan munkatárssal, aki velünk együtt dolgozik a SYRIUS küldetésén.
Dinamikusan fejlődő hegesztőgépek, plazmavágók és fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó céghez keresünk
Műszerész – Szerviztechnikus munkatársat családias környezetbe
teljes, vagy részmunkaidőben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai műszaki végzettség
  • Jó forrasztási gyakorlat
  • Mérés és hibakeresési tapasztalat
  • PC alapismeret (felhasználói szintű)
  • Problémamegoldó készség, ügyfélorientált gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hegesztőgépek javításában szerzett gyakorlat, főleg inverteres gépeknél
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes teljesítmény arányos jövedelem
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

További bejegyzések ebben a kategóriában: Hírek | Karrier

Ne maradjon le akcióinkról és újdonságainkról!

Iratkozzon fel hírlevelünkre.

Ön a feliratkozás gombra kattintva elfogadja hogy cégünk Önnek marketing tartalmú leveleket küldjön. Adatait bizalmasan kezeljük!

Marketing Permissions

Ön sikeresen feliratkozott hírlevelünkre!

Pin It on Pinterest