Kedves Látogató!
Kopó-fogyó tartozékokat, munkavédelmi felszereléseket, fémipari gépeket (ALFRA, EXACT és SYRIUS mágnestalpas fúrókat) és egyéb termékeinket a webáruházunkban találja.
SYRIUS DN1-16Q Állványos ponthegesztő pneumatikus

Tulajdonságok
| Névleges hálózati teljesítmény (kVa) | 16 |
| Névleges hálózati feszültség (V) | 380 |
| Maximum hálózati áram (A) | 42,1 |
| Névleges hálózati áram (A) | 18,8 |
| Maximum hegesztőáram (A) (Rövidzárlati áram, A) | 5000 |
| Folyamatos hegesztőáram, (A) | 2236 |
| Bekapcsolási idő (%) | 20 |
| Hegesztési feszültség (V) | 0.5-3.01 |
| Hegesztési idő ( s) | 0.02-5 |
| Maximum elektróda átmérő (mm) | 50 |
| Normál elektróda átmérő (mm) | 20 |
| Elektróda kar hossz (mm) | 210 |
| Elektróda kar átmérője | 50 |
| Maximun elektróda nyomás (kN) | 2500 |
| Hegeszthető lemezvastagság (szénacél) (mm) | 2+2 |
| Hegeszthető lemezvastagság (rozsdamentes acél) (mm) | 1.5+1.5 |
| Hegeszthető lemezvastagság (saválló) (mm) | 1.5+1.5 |
| Hegeszthető lemezvastagság (alumínium) (mm) | 0.1+0.1 |
| Szükséges levegőnyomás (bar) | 6 |
| Transzformátor hűtése | vízhűtés |
| Hegesztő elektródák hűtése | vízhűtés |
| Triak / thyristors hűtése | vízhűtés |
| Hegesztő karok hűtése | vízhűtés |
| Szükséges vízáramlás (l/min) | 6 |
| Hálózati kábel keresztmetszet (mm2 ) | 6 |
| Méret(mm): | 800x340x1300 |
| Súly(kg): | 100 |
Rövid leírás
A kétfázisú, ipari felhasználásra tervezett DN1-16Q állványos ponthegesztőgép mozgó karokkal, mikroprocesszoros, digitális vezérléssel és digitális kijelzőpanellel rendelkezik. A ponthegesztő 2+2 mm lemezvastagságú elemek tartós illesztését teszi lehetővé szénacélban. A modell az elektródák és karok vízhűtését igényli, ezért vízhűtőkört kell alkalmazni a géphez.
A ponthegesztés az ellenállásos hegesztés egyik fajtája, mely bizonyítottan az egyik leghatékonyabb módszer a különböző típusú, hegeszthető fémek tartós összeillesztésére. Az ellenállásos hegesztés számos különböző fajtájú és formájú anyagok, például lemezek, szelvények, szalagok pontos és megbízható, gyors illesztését teszi lehetővé. A ponthegesztés során az átlapolt, hegesztendő elemeket mechanikai és elektromos terhelés éri, melynek következtében szegecseléshez hasonló, erős kötés jön létre a két elem között. A művelet során keletkező hőenergia csak a hegesztési területre korlátozódik, ezáltal a munkadarab csak a legkisebb és legszükségesebb mértékben deformálódik.
Az ellenállásos ponthegesztés energiaigénye viszonylag kicsi, gyors és hatékony termelést tesz lehetővé, emellett a környezetet és a felhasználó egészségét is jobban kíméli, mint például az ívhegesztési eljárások.
A DN1-16Q állványos ponthegesztővel a legkülönfélébb típusú és fajtájú anyagok és elemek összekapcsolása válik elérhetővé,
gyors ciklusidővel számolhatunk- alig 1 sec. alatt elvégezhető a két fémelem összekapcsolása, ennek következtében gazdaságosabbá és hatékonyabbá válik a termelés.
A DN1-16Q állványos ponthegesztőgép standard 210 mm-es karokkal felszerelt ponthegesztő modell, de egyedi rendelésre hosszabb méretek is elérhetőek, de max. 700 mm-es karokkal lehet szerelni.







0 hozzászólás