SYRIUS PROFICUT 2030 CNC plazmavágó asztal

Tulajdonságok
Vágási mód | Finomsugaras plazmavágás a Valódi Furat technológiával |
A gép bemeneti feszültsége | 230V / 1 fázis |
Hatékony vágási terület | 1,5×3,0 m / 2,0×3,0 m (opcionálisan meghosszabbítható) |
Pisztolyok száma | 1 plazmapisztoly, 1 lángvágó pisztoly |
Meghajtás módja | Hosszanti – 1000Wx2; vízszintes – 750Wx1, 400W emelés; Japán Panasonic szervo rendszer, dual drive |
Hajtómű | 1:25 APEX |
Függőleges pálya | 35 mm lineáris sín a hosszanti tengelyen; 20 mm-es lineáris sín a kereszttengelyen |
Felfogatás és fogaskerék specifikációk | Spirális fog |
Magasságszabályozás | Thermal Dynamics THC szabályzó (plazma); kibillenés érzékelővel; nagy érzékenységű kapacitív érzékelő lángvágásnál (HDY) |
Vágási vastagság | 0-45 mm vágás (plazma)- Áramforrástól függő 0-150mm lángvágási vastagság |
Plazma áramforrás | Thermal Dynamics – UltraCut rendszer |
Terítékelő szoftver | Libellula Wizzard 3.0 |
Mozgási sebesség | 0-28 000mm / perc |
Pozícionálási sebesség | 10 000 / perc |
Vágási sebesség | 0-12 000 / perc (az anyagvastagság és a plazma áramforrástól függően) |
Pozícionálási pontossága | ± 0,08 mm |
Tűrés | ± 0,5 mm |
CNC vezérlő | Thermal Dynamics iCNC |
Rövid leírás
Finomsugaras plazmavágás
A PROFICUT 2030 CNC finomsugaras plazmavágó tulajdonságai a magas termelékenység, a kiváló vágási minőség, a pontos vágás nagy sebességgel amely egyszerűsíti és gyorsítja a gyártási folyamatokat, ami csökkenti költségeket és növeli a termelést.
A finomsugaras plazmavágás egy új technológia, amely pár éve létezik és teljesen eltér a hagyományos plazmavágástól. A világ egyik legmodernebb plazmavágó rendszere, amivel a lehető legjobb minőségű munkadarabokat vághatja ki a legalacsonyabb költségek mellett, a legrövidebb idő alatt.
A fémipari szakemberek tudják, hogy a plazmavágás minőségét hat tényező befolyásolja: áram, gáz, lyukasztás technológia, led-in / out technológia, vágási sebesség, időzítés. Ez a hat tényező teljesen független egymástól a hagyományos vágás során és külön-külön kell beállítani, ezért csak tapasztalt és szakképzett munkavállalók kombinálhatják őket és végezhetnek kiváló minőségű plazmavágást.
Valódi furat technológia
A legnagyobb hiányossága a hagyományos plazmavágási technológiának az, hogy nem tud szabályos kisméretű furatot vágni.
Nem számít, milyen ügyes az gépkezelő, a plazmaív alakja miatt a kisebb furatokban mindig keletkezik egy kúposság, ami szükségessé teszi, hogy a furatokat újra kell fúrni, hogy a csavarok tökéletesen illeszkedjenek .
A Valódi furat technológia születése megoldást jelent erre a problémára
A terítékelő szoftver vagy a CNC szoftver automatikusan alkalmazza a Valódi furat technológiát. maximum 25 mm (áramforrástól függő) vastag lemezeket képes lyukasztani. A furat átmérője nem lehet kisseb mint a lemez anyagvastagsága.
A Valódi Furat technológiának előnye nyilvánvaló:
Nem igényel kézi beavatkozást a gépkezelőtől , teljesen automatikus működést biztosít.
A Valódi Furat technológia előnye a csavarfuratok kiváló minősége.
Teljes Suite megoldás
A PROFICUT 2030 CNC vezérlő rendszere , automatikus magasságállítása (THC kontrol), az automatikus gáz (gázkeverő konzol) – és árambeállítása, és a plazma áramforrás (Thermal Dynamics) is egy integrált összehangolt rendszert alkot
Az összes folyamatot, amely befolyásolja a vágás minőségét, a rendszer ellenőrzi és szabályozza, ezáltal a PROFICUT 2030 CNC megkönnyíti és könnyen kezelhetővé teszi így gépkezelők percek alatt megtanulhatják a működését, hogy profi vágásokat tudjanak véghez vinni.
Terítékelő szoftver
- Italy Standard ItalyLibellula WIZARD3 terítékelő szoftverfunkciók stabilak, és az AutoCAD fájlt NC kódra konvertálhatják
- Megvalósítja az automatikus terítékelést, kompatibilis a 64 bites Windows-zal
- A szoftver és az USB stick a gép szabványos csomagjában található
- Könnyen megtanulható és használható, felhasználóbarát működési lépések
Az Ultra-Cut® XT technológia a magasabb termelékenység, a fokozott rugalmasság és a magabiztosság következő generációját biztosítja a nagy pontosságú plazmavágás terén. Az Ultra-Cut XT rendszerek rugalmasságot biztosítanak a vágási teljesítmény növeléséhez, és biztosítják a kiváló minőséget, a hatékonyabb termelékenységet és az alacsonyabb vágási költségeket.
Csavarkötéses furatoknál is kiválóan alkalmazható a tökéletes furat (Diameter Pro) technológia, sokkal hatékonyabb mint fúrógéppel fúrni.
Az Ultra-Cut XT rendszerek 130–400 A-os kimenetekben kaphatók legfeljebb 50 mm (2″) vastag lemez vágásához. Teljesítményük megfelel arra hogy vágja akár a szénacélt, és kiváló a színesfémekhez is.
Modell | Ultra-Cut 130 XT | Ultra-Cut 200 XT | Ultra-Cut 300 XT | Ultra-Cut 400 XT |
Anyag | Szénacél | Szénacél | Szénacél | Szénacél |
Rozsdamentes acél | Rozsdamentes acél | Rozsdamentes acél | Rozsdamentes acél | |
Alumínium | Alumínium | Alumínium | Alumínium | |
Átfújás (lyukasztás) | 20 mm | 40 mm | 45 mm | 50 mm |
15 mm | 25 mm | 30 mm | 50 mm | |
20 mm | 25 mm | 30 mm | 60 mm | |
Maximum átvágás szélről indítva | 40 mm | 65 mm | 75 mm | 90 mm |
40 mm | 50 mm | 50 mm | 100 mm | |
40 mm | 50 mm | 50 mm | 90 mm | |
Alkalmazási osztályozás | CSA, CE, CCC | CSA, CE, CCC | CSA, CE, CCC | CSA, CE, CCC |
Levegő, gáz, plazma | Levegő, O2, Ar-H2, N2 @ 8,3 bar nyomáson és Ar | Levegő, O2, Ar-H2, N2 @ 8,3 bar nyomáson és Ar | Levegő, O2, Ar-H2, N2 @ 8,3 bar nyomáson és Ar | Levegő, O2, Ar-H2, N2 @ 8,3 bar nyomáson és Ar |
Levegő, védőgáz | Levegő, N2, O2 120 psi (8,3 bar), H20 @ 10 GPH (0,6 l / perc) | Levegő, N2, O2 120 psi (8,3 bar), H20 @ 10 GPH (0,6 l / perc) | Levegő, N2, O2 120 psi (8,3 bar), H20 @ 10 GPH (0,6 l / perc) | Levegő, N2, O2, Ar-H2 8,3 bar nyomáson, H20 @ 10 GPH (0,6 l / perc) |
Üresjárati feszültség V/AC | 425 V/AC | 425 V/AC | 425 V/AC | 425 V/AC |
Hálózati feszültség és áramfelvétel | 43 A / 380 V | 65 A / 380 V | 97 A / 380 V | 144 A / 380 V |
41 A / 400 V | 62 A/ 400 V | 93 A/ 400 V | 137 A/ 400 V | |
34 A / 480 V | 52 A / 480 V | 77 A / 480 V | 114 A / 480 V | |
Frekvencia | 50/60 Hz | 50/60 Hz | 50/60 Hz | 50/60 Hz |
Fázis | 3 | 3 | 3 | 3 |
Alacsony áram | 5A | 5A | 5A | 5A |
Bekapcsolási idő | 100% /40ºC | 100% /40ºC | 100% /40ºC | 100% /40ºC |
Kimeneti vágóáram DC | 130 A | 200 A | 300 A | 400 A |
Kimeneti ívfeszültség | 180 VDC | 180 VDC | 180 VDC | 200 VDC |
Kimeneti teljesítmény | 20 kW | 40 kW | 60 kW | 80 kW |
OPCIONÁLIS TARTOZÉKOK
Feltöltés alatt
0 hozzászólás